Breaking News
Home / Lajme / Meçi mes Seferit dhe Arslanit përfundon pa fitues

Meçi mes Seferit dhe Arslanit përfundon pa fitues

E rrallë, nuk fiton asnjëri boksierë, Seferi dhe Arslan u ndan paqësisht

Gëpingen/Gjermani, me 17 Nëntor 2018

Përballja e boksit Sefer Seferi – Firat Arslan përfundon pa fitues

Lufta e shumëpritur e boksit, midis boksierit shqiptar Sefer Seferit dhe turko-gjermanit, Firat Arslan është mbyllur pa fitues, njofton Albinfo.ch, përcjellin radiovala.com dhe albsport.ch.

Seferi dhe Arslan-i u vlerësuan me pikë të barabartë nga juria.

 

@Kasam Selimi

@radiovala.com

@albinfo.ch

@albsport.ch

 

Fotot: TV DMAX

2,176 total views, 2 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Sadiku debuton me humbje te Lugano, humb edhe Zürich-u në St.Gallen

E Mërkurë, me 6 Shkurt 2019 Armando Sadiku ka debutuar në ekipin e FC Lugano-s. …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: