Breaking News
Home / Lajme / Gjelbrim Taipi shpreson që viti 2019-të do jetë akoma më i mirë

Gjelbrim Taipi shpreson që viti 2019-të do jetë akoma më i mirë


E Martë, me 1 Janar 2019

Mesfushori i Kosovës dhe i ekipit të FC Grasshoppers Cyrih-ut, Gjelbrim Taipi në mesazhin e tij për ndërrimin e viteve, uron që viti i ri 2019 të jetë edhe më i mirë, njofton albinfo.ch, përcjellin radiovala.com dhe albsport.ch.

“Shpresoj që 2019 do jetë një vit akoma më i mirë se ai që kaloi”, shkruan Gjelbrim Taipi në mesazhin e publikuar në faqen e tij në Facebook.

Taipi në sezonin 2018/19 për ekipin e GC-së ka zhvilluar 6-të ndeshje, kurse në 7-të takime edhe pse ka qenë në ekip, ai nuk ka zhvilluar asnjë minutë.

@Kasam Selimi

@ radiovala.com

@albinfo.ch

@albsport.ch \lsdpriorit

6,111 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Sonte në Sportin Shqiptar në Zvicër, flet ish futbollisti Milaim Rama

E Hënë, me 23 Dhjetor 2019 Emisionin radhës, të dytin, SPORTI SHQIPTAR NË ZVICËR, do …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: