Breaking News
Home / Lajme / Jetmir Krasniqi deri në Verë në Rumani

Jetmir Krasniqi deri në Verë në Rumani


E Premte, me 1 Shkurt 2019

FC Lugano është ekipi zviceran që ka afruar dhe larguar më shumë futbollistë në afatin kalimtar të dimrit. Mbrojtësi, Jetmir Krasniqi është huazuar deri në fund të sezonit në ekipin rumun të FC Voluntar-it, njofton albinfo.ch, përcjellin radiovala.com dhe albsport.ch.

Njëzet e katër vjeçari Jetmir Krasniqi me ekipin nga Ticino, në Super Ligën e Zvicrës ka zhvillua vetëm 8-të ndeshje.

Ekipi i ri i Jetmir Krasniqit ku do të qëndroj deri me 30 Qershor të këtij viti, FC Voluntari garon në Ligën Profesionale të Rumanisë dhe aktualisht e mban vendin e fundit në tabelë.

@Kasam Selimi

@radiovala.com

@albinfo.ch

@albsport.ch /span

3,805 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Sonte në Sportin Shqiptar në Zvicër, flet ish futbollisti Milaim Rama

E Hënë, me 23 Dhjetor 2019 Emisionin radhës, të dytin, SPORTI SHQIPTAR NË ZVICËR, do …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: