Breaking News
Home / Lajme / Seferi e vazhdon kontratën me BSC Young Boys-in

Seferi e vazhdon kontratën me BSC Young Boys-in


E Premte, me 8 Shkurt 2019

Taulant Seferi e ka vazhduar edhe për një vit kontratën me klubin e tij, BSC Young Boys-in, njofton albinfo.ch, përcjellin radiovala.com dhe albsport.ch.

Mesfushori sulmues, Seferi te kampionët e Zvicrës do të qëndroj deri në verën e vitit 2020-të, me mundësi për vazhdim edhe për tre vjet.

Seferi aktualisht është i huazuar në ekipin e Challenge Ligës së Zvicrës, FC Winterthur-i. Nga gjashtëmbëdhjetë ndeshje të zhvilluara, ka shënuar gjashtë gola dhe ka realizuar dy asistime.

@Kasam Selimi

@radiovala.com

@albinfo.ch

@albsport.ch lsdsemi

8,619 total views, 1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Sonte në Sportin Shqiptar në Zvicër, flet ish futbollisti Milaim Rama

E Hënë, me 23 Dhjetor 2019 Emisionin radhës, të dytin, SPORTI SHQIPTAR NË ZVICËR, do …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: