Breaking News
Home / Lajme / Rashica dhe Aliti: Ndeshja me Çekinë si një Finale (Video)

Rashica dhe Aliti: Ndeshja me Çekinë si një Finale (Video)

Prishtinë, me 12 Nëntor 2019
Futbollistët e Kosovës, Milot Rashica dhe Fidan Aliti, në konferencën për shtyp të mbajtur në Prishtinë, takimin kundër Çekisë e vlerësojnë si një ndeshje Finale, përcjell radiovala.com.
Rashica dhe Aliti thonë se do ta japin më të mirën e tyre që Kosova nga Çekia të kthehet me rezultat pozitiv.
@Kasam Selimi
@radiovala.com

Video: FFK https://www.facebook.com/FFKKosova/videos/2361013804007450/

27,178 total views, 10 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Mbi 110 mijë franga ndihma nga klubet shqiptare në Zvicër për Shqipërinë

FC Prishtina Bern, FC Tetova Basel, FC Besa Biel/Bienne, Klubi i Motoristëve PLISAT, FC Besa …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: