Breaking News
Home / Emisioni Sporti Shqiptar në Zvicër / (Video) Sporti Shqiptar në Zvicër, i ftuar Ish karateisti i përfaqësuese së Zvicrës, Shqiprim Salihu

(Video) Sporti Shqiptar në Zvicër, i ftuar Ish karateisti i përfaqësuese së Zvicrës, Shqiprim Salihu

Grenchen SO, me 13 Janar 2019

Ish karateisti i përfaqësueses së Zvicrës, Shqiprim Salihu, ishte i ftuar në emisionin e 5-të Sporti Shqiptar në Zvicër në Syri TV, që drejtohet nga gazetari Kasam Selimi.

Salihu është 7-të herë Kampion i Zvicrës në garat individuale dhe grupore, 3 herë fitues i Grand Slam-eve në Zvicër.

Në karrierë, Salihu ka fituar 136 medalje dhe 33 Kupa.

Për më tepër, ndiqeni bashkëbisedimin me Shqiprim Salihun, në lidhje e më poshtëm:

Të gjitha emisionet Sporti Shqiptar në Zvicër, do t’i gjeni në kanalin zyrtar në Youtube https://www.youtube.com/watch?v=XeGjScuDnzA&list=PL0QuKtwiRWKcd-FyrAH0xPMjfOj-_e20K

gjithashtu edhe në dritaren informative

http://radiovala.com/category/emisioni-sporti-shqiptar-ne-zvicer/

@Kasam Selimi
@Syri TV
@Sporti Shqiptar në Zvicër
@radiovala.com
@albsport.ch

5,325 total views, 15 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Amir Shafi, trajneri i FC Wil U20 në emisionin Sporti Shqiptar në Zvicër 8

Grencehn, me 3 Shkurt 2020 Në emisionin e 8-të të Sportit Shqiptar në Zvicër të …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: