Breaking News
Home / Emisioni Sporti Shqiptar në Zvicër / (Video) Futbollistet e FC Prishtina Bern, Kadrije Emini dhe Sara Memishi në Sportin Shqiptar në Zvicër

(Video) Futbollistet e FC Prishtina Bern, Kadrije Emini dhe Sara Memishi në Sportin Shqiptar në Zvicër

Bern, me 10 Shkur 2020

Në emisionin e 9-të Sportit Shqiptar në Zvicër, në TV Syri, të ftuar kam dy futbollistet e Klubit të Femrave, Prishtina në Bernë, kapitenen Kadrije Eminin dhe ish kapitenen, Sara Memishin.

Kadrija dhe Sara, tregojnë se si ka qenë fillimi, me çfarë vështirësishë janë përballuar, cili sezon ka qenë më i miri.
Për më tepër, ndiqeni emisionin Sporti Shqiptar në Zvicër, të hënën në ora 21:00.
Të gjitha emisionet mund ti gjeni në kanalin zyrtar të TV-së në Youtube dhe në dritaren informative, www.radiovala.com
Kasam Selimi
Autor dhe Udhëheqës i emisionit

1,680 total views, 9 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Kik Boksieri, Sazan Memedi i ftuari Sporti Shqiptar në Zvicër

Bern, me 24 Shkurt 2020 Kik Boksieri, Sazan Memedi është i ftuari i im i …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: