Breaking News
Home / Emisioni Sporti Shqiptar në Zvicër / (Video) Albertoz Murtaj, trajneri i FC Besa Biel, i ftuar në emisionin Sportin Shqiptar në Zvicër

(Video) Albertoz Murtaj, trajneri i FC Besa Biel, i ftuar në emisionin Sportin Shqiptar në Zvicër

Në emisionin e 10-të, Sporti Shqiptar në Zvicër, i ftuar është Albertoz Murtaj, trajner i FC Besa Biel/Bienne.
Albi flet për fillimet e Besës, për Besën e sotme dhe të të ardhmes. Ai tregon se si ishin gjashtë ndeshjet e para me Besën, në sezonin e parë.

Për më tepër, ndiqeni Sportin Shqiptar në Zvicër, në lidhjen e mëposhtme.

Të gjitha emisionet mund ti gjeni në kanalin zyrtar të TV Syri në Youtube dhe në dritaren informative www.radiovala.com

Bern, me 17 Shkurt 2020
Kasam Selimi
Autor dhe Udhëheqës i emisionit

2,217 total views, 58 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Kik Boksieri, Sazan Memedi i ftuari Sporti Shqiptar në Zvicër

Bern, me 24 Shkurt 2020 Kik Boksieri, Sazan Memedi është i ftuari i im i …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: