Breaking News
Home / Emisioni Sporti Shqiptar në Zvicër / (Video) Kik Boksieri, Sazan Memedi i ftuari Sporti Shqiptar në Zvicër

(Video) Kik Boksieri, Sazan Memedi i ftuari Sporti Shqiptar në Zvicër

Bern, me 24 Shkurt 2020

Kik Boksieri, Sazan Memedi është i ftuari i im i radhës, në emisionin e 11-të, Sporti Shqiptar në Zvicër në TV Syri.

Sazani për herë të parë flet për fillimet e tija në Kik Boks, për përkrahësin e tij më të madh babain, për raportin e tij me trajnerët vëllezërit, Abduli, për titujt e parë si Kampion i Zvicrës, Kampion i Europës në kategorinë WKU, për ndeshjen humanitare në Gostivar, por edhe për ndeshjen e tij të radhës, me 28 Mars 2020.

Të gjitha emisionet mund ti gjeni në kanalin zyrtar të TV Syri në Youtube dhe në dritaren informative www.radiovala.com

Kasam Selimi
Autor dhe Udhëheqës i emisionit

 50,228 total views,  5 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Zejdan Alili, futbollist në Gjermani, flet për emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim (26) bashkëbisedim me Zejdan Alilin, Futbollist në SV 1950 Büchelberg e.V. …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: