Futboll

,

Lajme

,

Sporti

Bekim Zogaj: Përsëri një eksperiencë e jashtëzakonshme

E Enjte, me 16 Shtator 2021

Bekim Zogaj, gjyqtari shqiptar i futbollit në Zvicër, është duke fituar përvojë të madhe në futbollin ndërkombëtar, sidomos në ndeshjen e Ligës së Kampioneve.
Së fundmi, Zogaj ka ndarë drejtësinë në ndeshjen e javës së parë të Ligës së Kampionëve, midis Club Brugge-s belge dhe ekipit francez, PSG-së, shkruan Sporti Shqiptar në Mërgim, transmeton radiovala.com.

“Përsëri një eksperiencë e jashtëzakonshme”, ka shkruar Zogaj pas ndeshje së grupit A.

@Kasam Selimi
@radiovala.com
@Sporti Shqiptar në Mërgim
Foto: Facebook

administrator

Lini një Përgjigje