Kallashi me Dyli Salihun shënojnē fitore historike në Oberhausen

Kallashi me Dyli Salihun shënojnē fitore historike në Oberhausen

Aleksander Kallashi nga “ArenaRing Management Promotion” me manaxherin e njohur shqiptar Avdyl Salihu te shtunen në Oberhausen kanë arrit nje super fitore ndaj vendasit nga Universum Promotion, Mohamed Kahlu me KO ne raunden e 6. Ka qen kjo nje ndeshje e fuqishme e Kallashit duke treguar edhe një herë se e pret një e ardhme e shkëlqyer.

Nga ana tjetër Kallashi tha “Pqs 6 raunde te forta arrita te fitoj ne raundin e 6 me ko. Falënderoj shumë manaxherin tim që ishte afër meje dhe mundësin që ma dha që të ndeshem para 15.000 shikuesve ne palestër dhe milionave ndjekës në kanalin e Universum Promotion, ëndrat po realizohen. Falinderoj poashtu skuadren time, te gjith ju qe me perkrahni dhe te gjithë ju qe me keni dergu kaq shum mesazhe”, tha Kallashi.

“Ne si staf jemi shume te gëzuar për kete fitore. Kemi besuar, punuar dhe ja arritem qellimit. Tani me Kallashin kalojme në një nivel më të lartë. Besoj se në të ardhmen do kemi më shumë mbështetje nga sponzorët sepse ata janë shtyla e ngritjes së formës dhe arritjes së resultateve”, tha manaxheri, Salihu.

administrator

Lini një Përgjigje