E premte – 1 janari ditë jopune për të gjithë qytetarët

Shkup, 27 dhjetor 2015 – E premte – 1 janari i vitit 2016 është ditë jopune për të gjithë qytetarët  Republikës së Maqedonisë, njoftoi Ministria e Punës dhe Politikës Sociale. 

Nga Ministria qytetarëve të Republikës së Maqedonisë ua urojnë Vitin e Ri 2016. /Radio Vala

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: