Java Botërore e zbulimit të hershëm të sëmundjes së syrit

Gostivar, me 16 Mars – Klinika Shtetërore e Syve nga Shkupi, në bashkëpunim me Spitalin e Gostivarit dhe Shoqatën e Oftalmologëve të Maqedonisë, në vazhdën e Javës Botërore të zbulimit të hershëm të sëmundjes, organizon matjen e tensionit të syve të enjten në Qendrën e qytetit në Gostivar, duke filluar prej ores 10 deri në ora 13.

 736 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

22 vite nga ngjarjet e përgjakshme të 9 Korrikut të vitit 1997 në Gostivar

Gostivar, me 9 Korrik 2019 – Sot pas plotë 22 vitesh, qytetarët e Gostivarit përkujtojnë …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: