Memorandum për bashkëpunim mes Komunës së Gostivarit dhe Fondit për mbështetjen e të rinjve dhe grave sipërmarrëse “Egalite”

Gostivar, 17 dhjetor 2015

 Në sallën e madhe të Këshillit komunal të Komunës së Gostivarit, me fillim prej ora 10:45, do të nënshkruhet memorandumi për bashkëpunim ndërmjet Komunës së Gostivarit dhe Fondit për mbështetjen e të rinjve dhe grave sipërmarrëse “Egalite”.

Bëhet fjalë për projektin e USAID –it për Zgjerimin e Bizneseve të Vogla.

Memorandumi do të nënshkruhet nga kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta, ambasadori amerikan, Xhes Bejli dhe Mirjana Makedonska, si përfaqësuese e Fondit për mbështetjen e të rinjve dhe grave sipërmarrëse “Egalite”Radio/Vala

 704 total views,  3 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: