Një i vrarë dhe dy të plagosur gjatë të shtënave në rajonin e Strugës

Strugë, 14 dhejtor 2015

Një person është vrarë, ndrësa dy të tjerë janë plagosur gjatë të shtënave që ndodhën mbrëmë në fshatin Belicë e Poshtme në Strugë.

Zëdhënësi i SPB Ohër, Stefan Dimovski informoi se të shtënat kanë ndodhur rreth orës 22:30. Një nga të plagosurit, sipas Dimoskit, është dërguar në klinikat e Shkupit, përderisa tjetri është në spitalin e posaçëm për ortopedi dhe traumatologji “Shën Erazmo” në Ohër.

Policia kreu ekspertizë dhe po punon në ndriçimin e rastit. Më tepër hollësi janë paralajmëruar për sot.Radio/Vala

 962 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: