E shtuna, 12 dhjetor ditë pune, punohet "Dita e drurit"

Shkup, 7 dhjetor 2015 – E shtuna, 12 dhjetori është ditë pune, njoftoi sot Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Ministria shton se më 12 dhjetor punohet 2 dhjetori (e mërkurë) e cila ishte ditë jopune për shkak mbajtjes së “Ditës së drurit – mbille ardhmërinë tënde”. /Radio Vala

 993 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: