Njëmbëdhjetë shqiptarë marrin vendime pune në Ministrinë e Drejtësisë

Shkup, me 25 mars 2016

Ministri i Drejtësisë Dr. Adnan Jashari, në hapësirat e ministrisë së drejtësisë ka ndarë 11 vendime të reja pune.

Gjatë ceremonisë së ndarjes së vendimeve ministri z.Jashari të punësuarve të rinj në ministrin e drejtësisë, ju uroj sukses, mbarësi dhe efikasitet në punë, duke theksuar se marrja e vendimeve në këtë dikaster për vet të punësuarit e rinj do të jetë një motiv shtesë për punë dhe mundësi jashtëzakonisht e mirë, për ngritjen e tyre profesionale në karrierë.

Ndryshe pas ndarjes së 11 vendimeve përfaqësimi i drejtë dhe adekuat i shqiptarëve në ministrinë e drejtësisë rritet në mbi 40%. /Radio Vala

/Radio Vala

25_03_2016_jashari_vendime

 883 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) AMG GT4 63s modeli i ri

Te kjo video do të shohim një super makinë, një bishë e vërtetë, pra flasim …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: