Në Librarinë e Çarshisë promovohet romani “Shira zogjsh” nga autorja kanadeze Zhoslin Sosie

Shkup, 30 mars 2016

Në Librarinë e Çarshisë sot do të mbahet promovimi i romanit “Shira zogjsh” nga autorja kanadeze Zhoslin Sosie (Jocelyn Saucier).

Rreth librit, në promovim do të flasin shkrimtarët Fadil Curri dhe Daim Ilazi.

Promovimin, gjithashtu do ta përshëndesë edhe ambasadori kanadez për Republikën e Maqedonisë,Filip Pinington. /Radio Vala

30_03_2016_libraria_carshis

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) AMG GT4 63s modeli i ri

Te kjo video do të shohim një super makinë, një bishë e vërtetë, pra flasim …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: