OSBE/ODIHR do t’i elaborojë aktivitetet për zgjedhjet e parakohëshme

Shkup, 31 mars 2016
Misioni vëzhgues për zgjedhjet i Organizatës për Institucione Demokratike dhe të Drejta të Njeriut (ODHIR) sot në Shkup do ta parqesë rolin e Misionit në ativitetet e ardhshme me rastin e zgjedhjeve paraprake të parakohëshme të caktuara më 5 qershor.
Për misionin dhe aktivitetet e Misionit do të flasë ambasadori Jan Peterson, shef i Misionit vëzhgues për zgjedhje të OSBE-ODIHR-it./Radio Vala31_03_2016_OSBE_ODHIR

 911 total views,  1 views today

About RV2

Check Also

(Video) AMG GT4 63s modeli i ri

Te kjo video do të shohim një super makinë, një bishë e vërtetë, pra flasim …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: