Sporti Shqiptar në Zvicër në TV Syri, ekskluzivisht flasin Egzon Maliqaj dhe Shefat Isufi

Grenchen, me 30 Dhjetor 2019

Në emisionin Sporti Shqiptar në Zvicër që çdo të hënë transmetohet në TV Syri në Zvicër, përveç intervistave ekskluzive që gazetari Kasam Selimi i ka zhvilluar me dy boksierët shqiptar të boksit profesional, Egzon Maliqajn dhe Shefat Isufin, do të mund ti ndiqni edhe komplet ndeshjet e dy boksierëve të lartpërmendur.

Boksierët Mliqaj dhe Isufi në Sportin Shqiptar në Zvicër, flasin për ndeshjet e tyre të fundit në turneun tradicional të boksit, Boxing Day 2019 që u mbajt në Bernë të Zvicër të cilat i fituan kundër, kundërshtarëve të tyre nga Kolumbia dhe Sllovakia, për karrierën e tyre në Boks, për arritjet, sfidat dhe synimet në boksin profesional.

Gjithashtu në emisionin e 3-të flasin edhe Ram Kuqi, trajner i Shefat Isufit dhe Naski Abdixhiku, artist në Zvicër.
Për më tepër, ndiqeni emisionin e plotë në linkun e mëposhtëm:

@Kasam Selimi
@Sporti Shqiptar në Zvicër
@SYRI.TV
@radiovala.com

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Festa e FC Diasporës për ngritjen në ligen e 2-të – Sporti Shqiptar në Mërgim 68 (04.07.21)

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 68-të kushtuar klubit të futbollit, FC Diaspora në Jura, …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: