(Video) Sporti Shqiptar në Zvicër 17 me Enver Hajdarin dhe Kosta Papan, FC Dardania Basel

Sporti Shqiptar në Zvicër, emisioni i 17-të
Bashkëbisedim nëpërmjet video lidhjes/Skype me drejtuesit e FC Dardanisë së Baselit, Enver Hajdarin, Drejtor Sportiv i klubit dhe Kosta Papan, Përgjegjës për informim dhe marrëdhënie mediat te Dardania.

I falënderoj për përkrahje financiare të emisionit, Shqiprim Salihun dhe Lindim Jusufin.

Autor dhe Udhëheqës i emisionit:
Kasam Selimi
Realizimi: SYRI TV
Të gjitha emisionet mund ti gjeni në kanalin zyrtar të TV-së në https://www.youtube.com/playlist… dhe në dritaren informative www.radiovala.com

 4,216 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Hendbollistja Belma Beba në Sportin Shqiptar në Mërgim 42

Sporti Shqiptar në Mërgim emisioni i 42-të Bashkëbiseduese: Belma Beba, hendbollistë në Hendbolliste e HSG …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: