(Video) Bisedë me futbollistin FC Diasporës, Drilon Loshin për emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim 31

Bisedë me futbollistin dhe anëtarin e komitetit të FC Diaspora, Drilon Loshin.

Autor dhe Udhëheqës i emisionit
Kasam Selimi
Prodhimi i
www.radiovala.com
Përkrahës të emisionit:
Shqiprim Salihu
Lindim Jusufi
Besim Bublica

 3,322 total views,  5 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) AMG GT4 63s modeli i ri

Te kjo video do të shohim një super makinë, një bishë e vërtetë, pra flasim …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: