(Video) Bisedë me Ismail Murinën, drejtorin sportiv të FC Prishtina Bern, në emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Bashkëbisedim me Ismail Murinën, drejtorin sportiv të FC Prishtinës së Bernës.

Autor dhe Udhëheqës i emisionit
Kasam Selimi
Prodhimi i
www.radiovala.com

Përkrahës të emisionit:
Shqiprim Salihu
Lindim Jusufi
Besim Bublica

Abonohu në faqen tonë në Youtube https://www.youtube.com/c/RadiooVala

 5,469 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Hendbollistja Belma Beba në Sportin Shqiptar në Mërgim 42

Sporti Shqiptar në Mërgim emisioni i 42-të Bashkëbiseduese: Belma Beba, hendbollistë në Hendbolliste e HSG …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: