(Video) Renova në pritje të sfides europiane, Islami: Jemi mirë të përgatitur

Yerevan, me 26 Gusht 2020

KF Renova ka mbërritur në kryeqendrën e Azerbajxhanit në Yerevan.
Të enjten me 27 Gusht 2020-të, do ta zhvilloje ndeshjen e raundit të parë kualifikues për Europa Ligë, kundër Alashkert FC. Trajneri i Renovës, thotë se janë të përgatitur mirë dhe se nuk kanë asnjë ngarkesë.

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Hendbollistja Belma Beba në Sportin Shqiptar në Mërgim 42

Sporti Shqiptar në Mërgim emisioni i 42-të Bashkëbiseduese: Belma Beba, hendbollistë në Hendbolliste e HSG …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: