(Video) Sporti Shqiptar në Mërgim 41 (06.09.20) Alketa Rama, futbolliste

Sporti Shqiptar në Mërgim emisioni i 41-të

Bashkëbiseduese: Alketa Rama, futbolliste e FC Zürich-ut U19 dhe përfaqësueses së Kosovës

Autor dhe Udhëheqës i emisionit
Kasam Selimi

Realizimi:
www.radiovala.com

Faleminderit për përkrahjen e emisionit:
SHQIPRIM Salihun
LINDIM Jusufin
BESIM Bublica, MultiPhone, Basel
NEHAT Rexhepi, Restaurant – Pizzeria Brunnenhof Köniz, Bern

 3,615 total views,  6 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) AMG GT4 63s modeli i ri

Te kjo video do të shohim një super makinë, një bishë e vërtetë, pra flasim …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: