(Video) AMG GT4 63s modeli i ri

Te kjo video do të shohim një super makinë, një bishë e vërtetë, pra flasim për Mercedes Benz GT 4 AMG 63s.

Do të shohim çmimin sa kushton, do e provojmë për të parë se si po shkon, çfarë teknologjie posedon, asistencën e drejtimit etj…

Për më tepër, ndiqeni prezantimin nga Ludo dhe Cufi

 7,979 total views,  671 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Hendbollistja Belma Beba në Sportin Shqiptar në Mërgim 42

Sporti Shqiptar në Mërgim emisioni i 42-të Bashkëbiseduese: Belma Beba, hendbollistë në Hendbolliste e HSG …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: