(Video) Hendbollistja Belma Beba në Sportin Shqiptar në Mërgim 42

Sporti Shqiptar në Mërgim emisioni i 42-të
Bashkëbiseduese: Belma Beba, hendbollistë në Hendbolliste e HSG Würm-Mitte-s në Mynih të Gjermanisë

Autor dhe Udhëheqës i emisionit
Kasam Selimi

Realizimi:
www.radiovala.com

Mbështetje mediale: TV2 Gostivar

Për përkrahje të emisionit Sporti Shqiptar në Mërgim, i FALËNDEROJ

SHQIPRIM Salihun, trajner në klubin e karatesë Dardania në Lyss/Bern
LINDIM JUSUFIN, trajner në FC Brig-Glis Wallis
BESIM Bublicen, saloni i shitjes dhe riparimit të telefonave MultiPhone në Basel
NEHAT Rexhepin, Restorant Piceria Brunnenhof në Köniz/Bern

Shpërndaje dhe Abonohu/Subscribe kanalin tonë në YouTube

 2,917 total views,  284 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Sporti Shqiptar në Mërgim 41 (06.09.20) Alketa Rama, futbolliste

Sporti Shqiptar në Mërgim emisioni i 41-të Bashkëbiseduese: Alketa Rama, futbolliste e FC Zürich-ut U19 …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: