(Video) DirektFinanz 24 shpërblen tifozët e FC Besa Biel/Bienne-s

Kompania e sigurimeve, kredive dhe patundshmërive, DirektFinanz24, si Sponsor kryesor i klubit të futbollit FC Besa Biel/Bienne, gjatë ndeshjes së ligës së 2-të, Bern/Jura, të zhvilluar në Biel/Bienne, midis FC Besës dhe FC Nidau-t, organizoi lojë shpërblyese, ku për gjashtë fitues u ndanë këto dhurata/shpërblime:

Skuter: Blerim Ademit
Ipad: Riza Izairit
Top futbolli Adidas: Qamil Rameti

dhe tre fituesve u ndanë BILETA vjetore për ndeshjet e FC Besa Biel/Bienne

Përgatiti: Kasam Selimi
Realizimi: www.radiovala.com

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Boksieri i ri Benjamin Ademi në emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim 48

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 48-të kushtuar boksierit të ri Benjamin Ademit Bashkëbisedues: Benjamin …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: