(Video) Konferenca për shtyp e KF Tiranës për ndeshjen me BSC Young Boys-in

Trajneri Emanuel Egbo dhe kapiteni Idriz Batha të KF Tiranës, të mërkurën në mbrëmje, në stadiumin e Wandkdorf-it në Bern, mbajtën kofenrecën e fundit për media, përpara ndeshjes së Play-OffIit për UEFA Europa Ligë, kundër BSC Young Boys-it.

Në kofenrecën për shtyp, mori pjesë edhe gazetari i www.radiovala.com, @Kasam Selimi. Ai ka pyetur trajnerin Egbo dhe kapitenin Batha, për përvojën e Kristi Vangjelit ndaj kampionëve të Zvicrës, për vlerësimin e trajnerit të YB-së për Tiranën, pastaj për ndeshjen në fushë me barë artifical dhe për mungesën e publikut.

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Boksieri i ri Benjamin Ademi në emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim 48

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 48-të kushtuar boksierit të ri Benjamin Ademit Bashkëbisedues: Benjamin …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: