(Video) Mini Cooper modeli i ri

Mini Cooper modeli i ri, nje automakine qyteti qe te ben te ndjehesh unik dhe i vecant.

Me nje motor 1.5l konsumimi i karburantit i kursyer ne maksimum.

Moderne, teknolgjike dhe me linja interesante.

Komentoni ne qofte se jeni per ose kunder keti modeli!

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Përkrahësi i sportit, Besim Bublica në emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 49-të, kushtuar Besim Bublicës, drejtorit sportiv të FC Dardanisë …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: