(Video) Nissan Juke modeli i ri

Juke modeli i ri 2020, prej 2010 me shum se nje milion makina te shitura. Pika e fort e Nissan-it, super teknologjoke dhe me linja unike.
Nje crossover coupe i ri per vetem 23´000.-Sfr

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Bekim Ameti i Swiss Pro Akademisë flet për emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim 56, bashkëbisedues Bekim Ameti, trajner në Akademinë Swiss Pro Realizimi: www.radiovala.com …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: