(Video) VW Touareg modeli i ri

Pershendetje miq
VW Touareg modeli i ri.
Nje gjigand i vertete nga te gjitha pikepamjet, nje super teknologji dhe luks!!
E projektuar per te bere me mira kilometra, familjare dhe shum komfort.
Per te gjitha stinet.
Pra mos keni turp per te u regjistruar dhe per te bere nje like hehe
Cdo te mire dhe deri ne heren tjeter
Ludo&Cufi

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Përkrahësi i sportit, Besim Bublica në emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 49-të, kushtuar Besim Bublicës, drejtorit sportiv të FC Dardanisë …

Këtë e pëlqejnë %d blogues: