Festa e 8 Marsit ditë dhe datë që duhet të na përkujton mundin dhe sakrificën e Nënës Shqiptare (Foto)

Gostivar, me 8 Mars 2016

Festa Ndërkombëtare e Gruas – 8 Marsi, është datë dhe ditë që duhet të na përkujton mundin dhe sakrificën e Nënës Shqiptare.

Fotografitë e gazetarit dhe fotografit nga Gostivari, Jeton Aliji janë të realizuara në Kompleksin “NËNA SHQIPTARE”, në Zajaz të Kërçovës, të cilën Redaksia e Radio Valës e falënderojmë për dhënien e të drejtës për publikim ekskluziv. 

K.S /Radio Vala

About Kasam Selimi

Check Also

Portieri Zamir Rasimi i FC Willit në KF Dardaninë e St. Gallenit

St.Gallen, me 27 Janar 2018 Drejtuesit e Klubit të Futbollit Dardania nga St. Galleni kanë …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: