Mexhiti dhe drejtor Ivo Bërdarovski, sot bënë inspektimin në teren të kontejnerëve për riciklim

Çair, 04 Prill 2016

Kyetari i Komunës së Çairit Izet Mexhiti dhe SHPK “Pakomak”, me drejtor Ivo Bërdarovski, sot bënë inspektimin në teren të kontejnerëve për reciklim të vendosur nëpër shkollat fillore të Komunës së Çairit. SHPK “Pakomak” është kompani jo fitimprurëse, veprimtaria e së cilës është menaxhimi me mbeturinë. Me këtë rast, nxënësit u informuan për rëndësinë e mbledhjes dhe reciklimit të mbeturinave./Radio Vala04_04_2016_mexhiti_cair

 800 total views,  1 views today

About RV2

Check Also

(Video) AMG GT4 63s modeli i ri

Te kjo video do të shohim një super makinë, një bishë e vërtetë, pra flasim …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: