Ministri i sapozgjedhur i Drejtësisë Valdet Xhaferi edhe zyrtarisht e morri funksionin nga Ministri i deritanishëm Adnan Jashari

Shkup, 05 Prill 2016
Ministri I deritanishëm Adnan Jashari sot ja dorëzoi zyrtarisht detyrën kolegut të tij Ministrit Valdet Xhaferi, ku sëpari e informoi për punët e deritanishme në ministri dhe aktivitetet të cilat në të ardhmen duhet të realizohen.
Ministri Valdet Xhaferi faleminderoi Ministrin Jashari për përkrahjen e tij dhe për bashkpunimin e deritanishem në Ministri.
Njëherit Ministri Jashari I uroi Ministrit Xhaferi punë të mbarë dhe shumë suksese në të ardhmen./Radio Vala05_04_2016_jashari_xhaferi

 732 total views,  1 views today

About RV2

Check Also

(Video) Renova në pritje të sfides europiane, Islami: Jemi mirë të përgatitur

Yerevan, me 26 Gusht 2020 KF Renova ka mbërritur në kryeqendrën e Azerbajxhanit në Yerevan. …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: