Kryetari i Kërçovës, Fatmir Dehari i dhuroi Policisë së trafikut 3 Motoçikleta

Kërçovë, me 4 Prill 2016

Për shërbimet e Stacionit të Policisë në Kërçovë, Kryetari i komunës Fatmir Dehari siguroi 3 motoçikleta të reja për të plotësuar nevojën e policisë së trafikut të qytetit tonë. Mjetet motorike janë më efikase gjatë sezonit të verës dhe mund të depërtohet më lehtë në komunikacion e ngarkuar.

Kryetari i komunës çelsat ia dhuroi Zv/komandandtit të Stacionit të Policisë Hamdin Emini.

/Radio Vala

04_04_2016_dehari_kercove

 850 total views,  3 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Renova në pritje të sfides europiane, Islami: Jemi mirë të përgatitur

Yerevan, me 26 Gusht 2020 KF Renova ka mbërritur në kryeqendrën e Azerbajxhanit në Yerevan. …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: