Kryetari i BDI-së, Ahmeti ka realizuar takimin e parë zyrtar me Presidentin e ri të Kosovës, Thaçi

Prishtinë, me 8 Prill 2016

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka realizuar takimin e parë zyrtar me Presidentin e ri të Republikës së Kosovës, z. Hashim Thaçi.

“Kryetari Ahmeti dhe Presidenti Thaçi evokuan kujtime nga koha e veprimeve të përbashkëta për Kosovën e lirë, të pavarur dhe demokratike si dhe u përkushtuan për vazhdim të bashkëpunimit të afërt dhe të mbështetjes së ndërsjellë në dobi të qytetarëve”, thuhet në njoftimin e publikuar në faqen e Ahmetit në Facebook.

/Radio Vala08_04_2016_ahmeti_thaci

 787 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) AMG GT4 63s modeli i ri

Te kjo video do të shohim një super makinë, një bishë e vërtetë, pra flasim …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: