Karvani “Bli shtëpi për të rinj” në Gostivar, Tetovë dhe Kërçovë

Shkup, me 13 prill – 2016
Në kuadër të Karvanit kushtuar projekteve “Bli shtëpi për të rinj” dhe “Bli shtëpi, bli banesë” sot do të mbahet prezantim në Gostivar, Tetovë dhe Kërçovë.
Prezantimet do të fillojë në orën 17 në Komunën e Gostivarit dhe Tetovës dhe në Kërçovë në Fakultetin Juridik.
Të gjithë qytetarët e interesuar në prezantimet, do të mund të informohen për projektet nga përfaqësuesit e Ministrisë së Financave, nga komunat, bankat dhe Kadastra./Radio Vala13_04_2016_bleje_shtepi

 803 total views,  3 views today

About RV2

Check Also

(Video) AMG GT4 63s modeli i ri

Te kjo video do të shohim një super makinë, një bishë e vërtetë, pra flasim …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: