Filloi asfaltimi i rrugës në mëhallën e quajtur Përtej – Mellce në fshatin Reçan

Gostivar, me 14 prill 2016

Filloi asfaltimi i rrugës në mëhallën e quajtur Përtej – Mellce në fshatin Reçan. Ky projekt tani realizohet dhe për një afat të shkurtër kohor do të vijmë ta lëshojmë në përdorim. Rruga është e gjatë mbi 800 metra, me gjerësi prej 3.5 metra dhe vlera e investimit është mbi 6 milion denarë./Radio Vala14_04_2016_asfaltimi_recan

 929 total views,  1 views today

About RV2

Check Also

(Video) AMG GT4 63s modeli i ri

Te kjo video do të shohim një super makinë, një bishë e vërtetë, pra flasim …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: