Xhaferi: Udhëto pa pasaportë, pemtimi që BDI e ka dhënë në zgjedhjet parlamentare të vitit 2014, bëhet realitet

Shkup, me 17 Prill 2016 Udhëto pa pasaportë ! Premtim që BDI e ka dhënë në zgjedhjet parlamentare të vitit 2014, thekson Ministri i Drejtësisë së Maqedonisë, Valdet Xhaferu. “Sot ky premtim bëhet realitet, qytetarët e Maqedonisë dhe Kosovës udhëtojnë edhe më të lirë, vetëm me letërnjoftime. Gëzuar për të gjithë, urime për gjeneratat e reja”, thekson më tej ministri Xhaferi. /Radio Vala

17_04_2016_valdet_xhaferi

 

 947 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) AMG GT4 63s modeli i ri

Te kjo video do të shohim një super makinë, një bishë e vërtetë, pra flasim …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: