Berat Jakupi fiton medaljen e bronztë në garat e K1 Premier League në Salzburg të Austrisë

Salzburg, me 17 Prill 2016

Karateisti gostivaras, Berat Jakupi ka fituar medaljen e bronztë në garat e Karatesë në Premier Ligë të mbajtura në Salzburg të Austrisë.

“Pas një lëndimi serioz një muaj më parë, unë jam kthyer në rrugën më të mirë dhe më i fuqishëm se kurrë”, thotë karateisti, Berat Jakupi.

/Radio Vala

17_04_2016_berat_jakupi

 952 total views,  3 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) AMG GT4 63s modeli i ri

Te kjo video do të shohim një super makinë, një bishë e vërtetë, pra flasim …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: