Komunikacioni pa ndalesa, nëpër rrugë të thata

Shkup, 19 prill 2016 – Komunikacioni nëpër të gjitha rrugët në vend po zhvillohet pa ndalesa nëpër rrugë të thata.

Jashtë mjediseve të qytetit, intensiteti i komunikacionit të akset rrugore është mesatar.

Në vendkalimet kufitare nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi. /Radio Vala

 946 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) AMG GT4 63s modeli i ri

Te kjo video do të shohim një super makinë, një bishë e vërtetë, pra flasim …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: