Myftiu i Tetovës priti në vizitë Myftiun e Gostivarit

Tetovë, me 5 mars 2016

Me rastin e përfundimit të objektit të renovuar të Myftinisë së Tetovës, Myftiu i Tetovës Prof. Dr. Qani ef. Nesimi, priti në vizitë Myftiun e Gostivarit Hfz. Shaqir ef. Fetahu, me bashkëpunuesit dhe disa nga shoqëruesit e tij. Gjatë vizitës u bisedua për tema me rëndësi të përgjithshme shoqërore. Po ashtu Myftiu i Tetovës, në emër të Myftinise falënderoi Myftiun e Gostivarit për vizitën e bërë dhe për dhuratat e sjellura, si dhe i dëshiroi fat dhe suksese në punët e tij.

/Radio Vala

 830 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Komuna e Gostivarit vazhdon të përkrah manifestimin tradicional “Mirë se erdhe o Resulall-llah” 

    Gostivar, me 18 Prill – 2017   Në organizim të Muftinisë së  Bashkësisë …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: