Kadrija priti një delegacion nga OSBE-ODIHR-ja, bisedojnë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

Vrapçisht, me 20 Prill 2016

Kryetari i komunës së Vrapçishtit, Bajram Kadrija ka pritur në takim një delegacion nga OSBE-ODIHR-ja. Kadrija me delegacionin në fjalë ka bashkëbiseduar dhe është informuar për procesin dhe obligimet ligjore të pushtetit lokal për organizimin e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare. /Radio Vala

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Festa e FC Diasporës për ngritjen në ligen e 2-të – Sporti Shqiptar në Mërgim 68 (04.07.21)

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 68-të kushtuar klubit të futbollit, FC Diaspora në Jura, …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: