Në Sh.F “Përparimi”, në Çegran u mbajt Kuizi i Diturisë organizuar nga arsimtari Imërli Gora

Çegran, me 3 mars 2016

Në Shkollën Fillore “Përparimi”, në Çegran është mbajtur Kuizi i Diturisë i organizuar nga arsimtari i Matematikës, Imërli Gora në koordinim me kolegët mësimdhënës dhe 3 grupe nxënësish. 

“Të gjithë nxënësit pjesëmarrës në Kuiz morën mirënjohje dhe dhurata në fund. Shkolla publikisht falënderon mësimdhënësin në fjalë për angazhimin dhe uron nxënësit për suksesin e treguar”, theksojnë nga Sh.F “Përparimi”, Çegran.

/Radio Vala

 1,115 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

22 vite nga ngjarjet e përgjakshme të 9 Korrikut të vitit 1997 në Gostivar

Gostivar, me 9 Korrik 2019 – Sot pas plotë 22 vitesh, qytetarët e Gostivarit përkujtojnë …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: