Në shkollën e Dobërdollit, prezantohen mundësitë dhe kushtet që ofron Gjimnazi komunal në Negotinë

Dobërdoll, me 3 Maj 2016

Kryetari i Komunës së Vrapçishtit, Bajram Kadrija i shoqëruar nga Drejtori i Gjimnazit të Negotinës, Rahim Kasami, Inspektori për Arsim Neset Dauti dhe profesor të këtij gjimnazi kanë vizituar Shkollën Fillore “Sali Lisi” në Dobërdoll, për ti njoftuar Semi-Maturantët për procedurat për regjistrim,drejtimet dhe kushtet që i afron Gjimnazi Komunal për shkollimin cilësor të mesëm. /Radio Vala

04_05_2016_kadrija_gjimnazi_negotine (2) 04_05_2016_kadrija_gjimnazi_negotine (1)

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Përkrahësi i sportit, Besim Bublica në emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 49-të, kushtuar Besim Bublicës, drejtorit sportiv të FC Dardanisë …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: