Mjegull në Kodrën e Diellit

Shkup, 29 shkurt 2016 – Dukshmëri e zvogëluar në rrugë prej 30 deri në 50 metra ka në Kodrën e Diellit, ndërsa në rrugët e tjera shtetërore nëpër shtet komunikacioni zhvillohet pa ndalesa nëpër rrugë kryesisht të thata.

Lidha Auto Moto e Maqedonisë informon se jashtë mjediseve urbane komunikacioni është mesatar, ndërsa në vendkalimet kufitare nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti./Radio Vala

 911 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: