Kërçova e bashkuar rreth komandatit Ali Ahmeti

Shkup, 28 shkurt 2016 – Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, sot në Kërçovë ka realizuar një takim pune me strukturat më të larta partiake në këtë komunë.

Zhurnal ka siguruar foto ekskluzive nga takimi i sotëm, ku në një darkë pune shihet Fatmir Dehari – kryetar i komunës së Kërçovës,  Sheval Çeku -kryetar i degës së BDI-së në Kërçovë, Musli Musliu – shef i shtabit zgjedhor komunal, dhe Shaban Ipçe – anëtar i shtabit zgjedhor.

Kjo fotografi dëshmon unitetin e të gjitha strukturave te Bashkimit Demokratik për Integrim në Kërçovë dhe fuqishëm përgënjeshtron thashethemet për kinse çarje në strukturat lokale të kësaj partie.

/Radio Vala

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: