Nga Gostivari do të Promovohen 1000 projektet e realizuara nga BDI-ja e Ali Ahmetit

Gostivar, me 20 shkurt 2016

Të nderuar anëtarë, aktivistë dhe simpatizues të Bashkimit Demokratik për Integrim.

Kam kënaqësi të ju ftoj të merrni pjesë në tubimin qendror të BDI-së për promovimin e 1000 projekteve të realizuara, thuhet në njoftimin e BDI-së.

“Tubimi do të mbahet të Dielën (21.02.2016), me fillim prej ora 13 në Palestrën Sportive Rinia në Gostivar. Ju ftoj që në mënyrë dinjitoze bashkë me të afërmit e familjes dhe miqtë e juaj të bëheni pjesë e këtij evenimenti madhështor të Bashkimit Demokratik për Integrim. Ju mirëpresim të Dielën (21.02.2016), me fillim prej ora 13 në Palestrën Sportive Rinia në Gostivar”, thuhet më tej në ftesën e Bashkimit Demokratik për Integrim. 

/Radio Vala

About Kasam Selimi

Check Also

22 vite nga ngjarjet e përgjakshme të 9 Korrikut të vitit 1997 në Gostivar

Gostivar, me 9 Korrik 2019 – Sot pas plotë 22 vitesh, qytetarët e Gostivarit përkujtojnë …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: