Nesër një pjesë e Kërçovës do ketë ndërprerje të ujit të pijshëm

Kërçovë, me 16 shkurt 2016

 

Njoftim për ndërprerje të ujit të pijshëm

NP “ Komunalec “ i njofton shfrytëzuesit e ujit të pijshëm që jetojnë në pjesën e qytetit nga Muzeu deri te v.q.Berza dhe banorët që banojnë në rrugën “ 11 Tetori”, se më datë 17.02.2016 ( e mërkurë ), nga ora 08:00 do të ketë ndërprerje të furnizimit me ujë të pijshëm e cila do të zgjasi deri në orën 13:00.

Shkak i kësaj ndërprerje është sanimi i një defekti teknik në gypin që i furnizon pjesët e sipërpërmendura.

Ju falenderojmë për mirëkuptimin.

NP KOMUNALEC – KËRÇOVË

 

/Radio Vala

 808 total views,  3 views today

About Kasam Selimi

Check Also

22 vite nga ngjarjet e përgjakshme të 9 Korrikut të vitit 1997 në Gostivar

Gostivar, me 9 Korrik 2019 – Sot pas plotë 22 vitesh, qytetarët e Gostivarit përkujtojnë …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: